...

grawerowanie laserem, grawer, znakowanie, tabliczki, usługi grawerowania

Grawerowaniem laserowym zajmujemy się od ponad piętnastu lat.  Wybraliśmy grawer laserami gdyż ta technologia  cechuje się:

Po pierwsze- niebywałą precyzją i dokładnością. Można grawerować czytelne znaki o wysokości poniżej 0,5mm,

Po drugie- dużą szybkością  grawerowania. Umożliwia to realizację zamówień w krótkich terminach i co za tym idzie generuje przystępne ceny za wykonaną usługę.

Po trzecie- w porównaniu do grawerowania mechanicznego nie ma potrzeby mocowania grawerowanego detalu, przekłada to się na brak możliwości jego uszkodzenia.

Po czwarte- znaczna elastyczność w zastosowaniach. Można grawerować pojedyncze sztuki jak i duże serie. Bardzo łatwo i szybko można przygotować maszynę do wykonywania kolejnych prac.

W naszej firmie  oferujemy wykonanie różnorodnych prac grawerskich. Posiadamy plotery grawerujące oraz lasery typu Galvo  CO2 oraz fibrowe, gdyż umożliwiają one  wykonanie graweru  na dowolnym przedmiocie. Laserami CO2 grawerujemy  na tworzywach sztucznych, skórze, drewnie, szkle. Laserem fibrowym znakujemy elementy maszyn, narzędzia, sprzęt elektroniczny, telefony, komputery, biżuterię, zegarki  i wiele innych produktów. Ponieważ dysponujemy ploterami grawerującymi  CO2 oraz fibrowym do metali możemy grawerować przedmioty o dużych powierzchniach. 

Jako  nieliczni możemy wykonać grawerowane tablice informacyjne ze stali kwasoodpornej o maksymalnej powierzchni 600x300mm. Drobne przedmioty grawerujemy laserami typu GALVO. Nasz park maszynowy umożliwia produkcję różnego rodzaju tabliczek opisowych, znamionowych i okolicznościowych. Uzupełnieniem oferty jest maszyna do druku UV oraz plotery frezujące.

Mercury III  74893.1404713024 1080x1080 - o nas
Adres

P.P.U. AKF

ul.Junikowska 36

60-163 Poznań

NIP: 782-006-46-75

Godziny pracy

8:30-15:00
Poniedziałek-piątek

Telefony

telefon: +48 661 73 41

kom:  +48 602 646 916


Email:  info@bestgraw.pl

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.